Institut Perguruan Tun Hussein Onn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Latest topics
» kejohanan futsal Underground
car zone...utk org yg guna kete bforum... EmptySun Sep 13, 2009 6:44 pm by SiLenTKiLLeR

» kasi panas line lg...|||pulau sayak|||
car zone...utk org yg guna kete bforum... EmptyThu Jan 15, 2009 12:42 pm by SiLenTKiLLeR

» trip to indon...kasi panas line skit
car zone...utk org yg guna kete bforum... EmptyMon Jan 12, 2009 6:17 pm by kink_kuwen

» WATANIAH RECRUITMNET FOR IPG STUDENTS
car zone...utk org yg guna kete bforum... EmptySun Jan 11, 2009 1:48 pm by elextro

» aidilfitri yang lalu...
car zone...utk org yg guna kete bforum... EmptyThu Jan 08, 2009 10:53 pm by SiLenTKiLLeR

» cara naik bas tanpa dikenakan tambang...boleh la dipraktikkan
car zone...utk org yg guna kete bforum... EmptyThu Jan 08, 2009 10:53 pm by SiLenTKiLLeR

» apa yang korang faham tentang C.I.N.T.A...
car zone...utk org yg guna kete bforum... EmptyTue Nov 11, 2008 6:08 pm by SiLenTKiLLeR

» [WTA] Apsal la parking lambat bebeno siap!!
car zone...utk org yg guna kete bforum... EmptySun Oct 12, 2008 5:20 am by nuket2

» masalah anda? kami bantu....
car zone...utk org yg guna kete bforum... EmptySun Oct 12, 2008 5:18 am by nuket2

» PROBLEM PC atau LAPTOP!!
car zone...utk org yg guna kete bforum... EmptySun Oct 12, 2008 5:15 am by nuket2

car zone...utk org yg guna kete bforum...

2 posters

Go down

car zone...utk org yg guna kete bforum... Empty car zone...utk org yg guna kete bforum...

Post by mulishana Sat Aug 02, 2008 2:10 pm

aku cadangkan pada admin supaya ko tambah lg satu zone utk pera pengguna kete plak...sbb aku tgk jumlah kete kat maktab ni dah semakin melimpah ruah...diorang bleh guna forum ni utk bncg pasal maintenance, customized kete diorang, dll lg...hope cadangan aku ni diterima pkai oleh admin...thanx bro Very Happy

mulishana
Moderator
Moderator

Male
Number of posts : 16
Hometown : ipoh

Back to top Go down

car zone...utk org yg guna kete bforum... Empty Re: car zone...utk org yg guna kete bforum...

Post by elextro Sat Aug 02, 2008 11:35 pm

blahla...
aku xtrima cdangan ko...hahaha...
sbab sapa user kita yg register yg ada guna keta??\
cuba ko gitau skit..

kalau dah rmai nanti pasti aku akn ikut cadangan ko ni...

pe2 pun lu pk la sndiri kata2 aku ni...

adios...
elextro
elextro
Forumaster
Forumaster

Male
Number of posts : 70
Hometown : Alor Star

https://iptho.forumotion.net

Back to top Go down

Back to top